- Акції
- Новинки
- Відрізи зі знижкою до 30%
- Стрейчеві (еластичні) тканини
- Ангора
- Атлас
- Батист
- Бенгалін
- Біфлекс
- Вельвет
- Гіпюр
- Джинс
- Дублюючий матеріал
- Жакард
- Замша
- Карнавальне
- Костюмка
- Котон
- Льон
- Муслін
- Оксамит та велюр
- Органза
- Ошатні сітки і паєтки
- Пальтові
- Парча
- Підкладкові
- Плащова
- Поплін сорочковий
- Сітка
- Софт
- Трикотаж
- Трикотаж з люрексом
- Тонкий трикотаж
- Французький трикотаж
- Трикотаж меланж
- Трикотаж на флісі і хутрі
- Трикотаж масло
- Трикотаж фактурний
- Трикотаж теплий
- Віскозний трикотаж
- Трикотаж рубчик
- Трикотаж з блиском
- Трикотаж джерсі
- Трикотаж жаккард
- Трикотаж ківі
- Трикотаж спорт
- Атласний трикотаж
- Трикотаж бавовна
- Трикотаж плісе
- Трикотаж дайвінг
- Трикотаж Модал
- Фатин та євросітка
- Фліс
- Хутро
- Шифони
- Шкіра
- Шовк Армані
- Штапель
- Уцінка
Тканина сітка
При всій простоті, тканина сітка користується широкою популярністю як текстиль для пошиття ошатною одягу, декору. Полотно представляє собою тонкі волокна, вільно переплетені, що утворюють отвори однакової правильної форми.
Від розміру осередків і складу матеріалу залежать як властивості тканини сітки, так і її призначення. Великий візерунок не представляє великого інтересу з точки зору естетики і має більш практичне призначення. Дрібна сітка широко використовується як гарний декоративний матеріал.
Сітка — характерні особливості тканини
Як правило, сітка — це тканина, виготовлена повністю з поліестеру, але часто в її склад додаються волокна віскози або еластану. Перший варіант робить матеріал більш ніжним і шовковистим, приємним на дотик, другий — еластичним.
Основні характеристики матеріалу — це:
- еластичність;
- невисока гігрокопічність;
- відмінно тримає форму;
- не мнеться;
- міцність і довговічність;
- невибагливість у догляді;
- доступна ціна.
Види тканини сітка і її застосування
Призначення сітки безпосередньо залежить від її плетіння і щільності. Умовно цей текстиль можна розділити на такі основні види:
- Фатин. Цей вид сітчастої тканини дуже нагадує тюль, але відрізняється більш однорідною, гладкою, але при цьому чіткою структурою. Цей матеріал виготовляється з поліестеру і має дуже дрібні осередки шестикутної форми, вважається дуже жорстким. Найчастіше фатин використовується для пошиття пишних спідниць, які знову в моді, декоративних елементів суконь, аксесуарів. Нерідко з нього шиють естрадні та карнавальні костюми.
- Сітка гіпюр — красивий і ніжний матеріал з квітковими візерунками. Від класичного гіпюру ця тканина відрізняється додаванням до складу лайкри і більш дрібним візерунком. Застосовується для декору вечірніх суконь, мереживної нижньої білизни і інших варіантів одягу в комбінації з іншими тканинами.
- Сітка-шифон. Ніжний і струмуючий текстиль, приємний на дотик. Кращий варіант для пошиття літніх суконь, блузок, вироби з нього виглядають дуже легкими і повітряними.
- Стрейчева сітка. Головна відмінна риса — еластичність, що робить її ідеальним варіантом для пошиття облягаючого одягу.
- Сітка-тюль. Такий матеріал використовується переважно в дизайні інтер’єру, може застосовуватися в якості декоративних елементів одягу. Тканина, як правило, дуже фактурна.
Де можна купити тканину сітку?
Тканина сітка є дуже поширеною в Україні, купити її можна в інтернет-магазині Атлас. Ми пропонуємо широкий асортимент фактури, складу, дизайну і квітів, а також кращу якість матеріалів. Купити сітку — м’яку або жорстку тканину, ви можете в будь-якій кількості, від одного метра.
Замовити тканину сітку можливо, перебуваючи в будь-якому місті — ми гарантуємо вам максимально швидку доставку по Україні. Також ми здійснюємо відправку товарів за кордон. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом — онлайн або готівкою при отриманні товару.