Каталог тканин

Тканина тіар костюмний — особливості, призначення та догляд

10 червня 2021 р

Костюмний тіар був створений для виготовлення стильного та елегантного одягу, що ідеально підходить для ділового образу. Зовнішній вигляд і склад матеріалу робить його ідеальним для костюмів на холодну пору року.

Що таке тканина тіар?

Костюмна тканина тіар є гладким полотном. Якщо придивитися до текстури, яка добре видна на фото тканини тіар, можна побачити переплетення ниток, що утворить гарний ледь помітний рельєф в невеликий горизонтальний або діагональний рубчик. Основна сфера використання матеріалу — це офісний одяг, тому дизайн його, як правило, однотонний, іноді зустрічається забарвлення в клітинку.

Особливості складу і плетіння нитки костюмної тканини тіар

Гарна і практична тканина тіар костюмний має змішаний склад, який включає в себе натуральні волока і синтетику — це 30% вовни, 40% поліестеру, близько 28% віскози і решту 2% — еластан. Завдяки вовняному компоненту, матерія відмінно зберігає тепло, поліестер надає тканині м’якість і міцність. Віскоза надає здатність пропускати повітря, а еластан створює мінімальний відсоток розтяжності. Процентне співвідношення може і відрізнятися. Є види тканини тіар, в якого присутні всього три компонента — віскоза, поліестер і еластан.

Тканина костюмка тіар досить щільна — різні її види мають щільність від 200 до 530 грам на квадратний метр. Очевидно, що рулон такого текстилю має значну вагу. Найщільніші її види можуть застосовуватися для пошиття міжсезонних пальто. Незважаючи на такі показники, матеріал відмінно драпірується і чудово виглядає в плісировці.

Костюмна тканина тіар має багато позитивних характеристик, що привертають покупців. До плюсів матеріалу можна віднести такі властивості, як:

  1. Матеріал досить щільний і має в складі вовну, завдяки чому добре захищає від холоду і вітру.
  2. При дуже високій щільності, тканина тіар м’яка і податлива в роботі, гарно драпірується.
  3. Тіар дуже довговічний і зносостійкий, костюм з цієї тканини служить, як правило, дуже довго, не протирається і не утворює характерний лискучий блиск.
  4. Вироби з тіара відмінно тримають форму, не деформуються.
  5. Речі з даної тканини легко прати, також вони досить швидко сохнуть.
  6. Костюмний тіар виглядає дуже привабливо.

Щоб об’єктивно оцінити, що це за тканина тіар, важливо виділити і її негативні сторони. Мінуси текстилю такі:

  • при недотриманні правил прання річ з тіара може дати осідання;
  • на деяких видах матерії можуть утворюватися зачіпки і затягування.

На думку багатьох виробників одягу, тіар є ідеальною тканиною для пошиття теплих ділових костюмів. Саме її найчастіше закуповують оптом для виробництва ділового одягу на зимову пору року в промислових масштабах.

Для яких цілей використовується тіар костюмний — що з нього можна пошити?

Сама назва тканини тканина тіар, опис і характеристики говорять про те, що даний вид текстилю застосовується, перш за все, для ділових офісних костюмів. Одяг з нього відрізняється особливою практичністю і зносостійкістю. Купити тканину костюмну тіар можна також для шиття таких виробів, як:

  • брюки та спідниці;
  • піджаки;
  • жакети;
  • жилети;
  • сукні;
  • зимові сарафани;
  • дитяча шкільна форма;
  • корпоративні костюми.

Тканина для пошиття костюма нерідко застосовується і для виготовлення дитячого одягу. Її еластичність, відмінні теплоудержуючі характеристики, не мнеться, а також міцність і зносостійкість дозволяють дитині вести активний спосіб життя, не боячись зіпсувати річ.

Особливості догляду за виробами з костюмного тіара

Для всіх різновидів тіара, незалежно від його товщини і структури правила догляду абсолютно однакові. Тканина відмінно переносить як ручне прання, так і машинне. Речі будуть служити довго, не втрачаючи своїх властивостей, якщо при догляді дотримуватися ряду рекомендацій:

  1. Температура води для прання повинна бути не вище 30 градусів — в іншому випадку можлива осідання виробів.
  2. Миючі засоби слід вибирати м’які, рідкі.
  3. Для прання виробів з костюмного тіара слід вибирати делікатний режим, їх не можна викручувати або віджимати.
  4. Для того, щоб матеріал не втрачав свій колір, при обполіскуванні в воду варто додавати невелику кількість оцту.
  5. Сушити одяг з тіара необхідно в тіні і подалі від опалювальних приладів, попередньо добре розправивши.
  6. При тривалому зберіганні в шафі вироби необхідно регулярно провітрювати.

У складі тканини присутні вовняні нитки, тому при зберіганні такого одягу варто подбати про засоби проти молі.