Каталог тканин
Графік роботи 9:00-18:00
П'ятниця, неділя Вихідний
Каталог тканин

Відгуки, сторінка 34

  • Светлана 03 вересня 2024
    все добре, дякую за вашу працю, все швидко, якісно, доступні ціни, гарних вам покупців!!!!!! Розгорнути
  • Марина Т. 03 вересня 2024
    Тканина супер ! Як завжди!! Довіряю повністю цьому магазину! Розгорнути
  • Елена К. 01 вересня 2024
    Уже дякую! Розгорнути
  • Людмила 30 серпня 2024
    Дякую за тканину. Дуже приємне співвідношення ціни та якості. Обов'язково буду замовляти ще. Рекомендую магазин до співпраці. Розгорнути
    Атлас
    Дякуємо, дуже приємно) Розгорнути
  • Марина З. 23 серпня 2024
    Всё отлично! Розгорнути
  • Ольга О. 21 серпня 2024
    Дуже задоволена товаром та якістю обслуговування. Розгорнути
  • Ольга С. 19 серпня 2024
    Завжди все гарно! Рекомендую!!! Розгорнути
  • Светлана 18 серпня 2024
    добрий день, замовлення отримала, все добре, окрема подяка за м'яку упаковку, бо через поштомат мені отримувати зручніше, дякую!!!!!! Розгорнути
  • Лілія І. 15 серпня 2024
    Остались очень довольны!Доставка через сутки ,упаковано как подарок! Всё цело, все как в описании! Спасибо! Розгорнути
  • Наталія 14 серпня 2024
    Гарний магазин, швидко відправили. Як би знала, що будуть і зразки тканини замовила б ті якими користуюся в роботі. Ну то таке. А загалом супер. Розгорнути
  • LIUDMYLA 08 серпня 2024
    Порадьте яку краще екошкіру купити для пошиття брюк на холодну осінь .( щоб не повнила і була еластична )Дякую. Розгорнути
    Атлас
    Добрий день! Рекомендуємо розглянути 2 варіанти: 1. Екошкіра на флісі (код тканини: к138 ) 2. Шкіра стрейч на хутрі (код тканини: к2/4) Розгорнути
  • Людмила 01 серпня 2024
    Супер!!! Нарешті знайшла ту саму тканину яка мені вкрай потрібна була.Батист жатка білосніжний! Опція зразки тканин це взагалі чудово! Описала які шукаю тканинки і для чого саме. Надіслали зразки тканин і я вже знаю яке моє буде наступне замовлення в цьому магазині . Швидко відповіли та надіслали. Дякую за гарну роботу ! Розгорнути
    Атлас
    Дякуємо за зворотній звязок, дуже приємно. Будемо раді подальшій співпраці)) Розгорнути